Voetbalvereniging Zuidlaarderveen
(De jeugd heeft de toekomst)
Home arrow Nieuws arrow Van de bestuurstafel arrow Bestuursverkiezing op 12 mei aanstaande
Bestuursverkiezing op 12 mei aanstaande PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator1   
maandag 20 januari 2020
Op de laatst gehouden algemene ledenvergadering heeft het huidige bestuur aangegeven af te treden en de bestuursfuncties beschikbaar te stellen voor een nieuw (nog te verkiezen) bestuur. Het nu demissionaire bestuur doet alleen lopende zaken af en roept op 12 mei 2020 een algemene ledenvergadering bijeen om daar een nieuw bestuur te installeren (indien dan nog van toepassing wordt de 1,5 meter afstandsnorm aangehouden). Het nieuwe bestuur dient tenminste uit 3 personen te bestaan, een voorzitter, een secretaris en een penningmeester. Kandidaten voor deze vacante functies kunnen zich aanmelden bij de huidige (demissionaire) secretaris of bij ieder ander (demissionair) bestuurslid. Aanmeldingen van kandidaten voor de vacante functies kunnen tevens tot vijf minuten voor aanvang van de algemene ledenvergadering worden ingediend bij de ter plekke aanwezige demissionaire voorzitter. De vergadering vindt plaats in 'de Zaandorre' op dinsdag 12 mei 2020 om 20 uur. Zoals hiervoor al aangegeven zijn vóór, na en tijdens de vergadering de op dat moment geldende COVID-19 maatregelen van kracht (als ze nog niet zijn vervallen). 
Laatst geupdate op ( dinsdag 12 mei 2020 )
 
< Vorige   Volgende >