Voetbalvereniging Zuidlaarderveen
(De jeugd heeft de toekomst)
Home arrow Nieuws arrow Van de bestuurstafel arrow Bestuursverkiezing uitgesteld
Bestuursverkiezing uitgesteld PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator1   
maandag 20 januari 2020
Op de onlangs gehouden algemene ledenvergadering heeft het huidige bestuur aangegeven af te treden en de bestuursfuncties beschikbaar te stellen voor een nieuw te verkiezen bestuur. Het nu demissionaire bestuur doet alleen lopende zaken af en roept in april een algemene ledenvergadering bijeen om daar een nieuw bestuur te installeren. Het nieuwe bestuur dient tenminste uit 3 personen te bestaan, een voorzitter, een secretaris en een penningmeester. Kandidaten voor deze vacante functies kunnen zich aanmelden bij de huidige (demissionaire) secretaris of bij ieder ander (demissionair) bestuurslid. Aanmeldingen voor de vacante functies kunnen tevens tot vijf minuten voor aanvang van de algemene ledenvergadering worden ingediend. De datum waarop voornoemde vergadering zou worden gehouden was vrijdag 24 april 2020 om 20 uur, dit gaat niet door. Een nieuwe datum wordt nadat de COVID-19 maatregelen zijn vervallen, zo spoedig mogelijk bekend gemaakt op deze site. 
Laatst geupdate op ( dinsdag 31 maart 2020 )
 
Volgende >
Hoofdsponsor Jeugd
Rabobank_smal.jpg