Voetbalvereniging Zuidlaarderveen
(De jeugd heeft de toekomst)
Home arrow Nieuws arrow Van de bestuurstafel arrow Jubilarissen en lid van het jaar 2016
Jubilarissen en lid van het jaar 2016 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
dinsdag 22 november 2016

Tijdens de Algemene ledenvergadering (ALV) werden 2 jubilarissen in het zonnetje gezet. Maarten Booijenga was dit jaar 25 jaar lid van de vereniging en Lucas Mennega 40 jaar. Zij ontvingen respectievelijk de verzilverde en de vergulde clubspeld. Daarnaast werd ook de wisselbeker voor het 'lid van het jaar' uitgereikt, ook hier was het Lucas Mennega die de eer te beurt viel. Vele andere vrijwilligers van de club werden bedankt voor hun trouwe inzet en beloond met een flesje fijne wijn.  

Jubilarissen.jpg
Jubilarissen.jpg
Lidvhjaar16.jpg
Lidvhjaar16.jpg

Laatst geupdate op ( donderdag 09 februari 2017 )
 
< Vorige   Volgende >