Voetbalvereniging Zuidlaarderveen
(De jeugd heeft de toekomst)
Home arrow Nieuws arrow Algemeen arrow Nieuwjaarsvisite 2016
Nieuwjaarsvisite 2016 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
woensdag 20 januari 2016

Zondagmiddag 17 januari was het gezellig borrelen met een kopje thee of koffie met oliebollen en rolletjes vooraf. Weer veelal dezelfde trouwe leden die de sfeer bepaalden, en die zat er goed in. Gelukkig mochten we ook enkele nieuwkomers begroeten en een oud lid die hiervoor helemaal uit Groningen was gekomen. Kortom, gezelligheid die de niet aanwezigen moesten ontberen.

Halverweg werd door onze voorzitter Jaap Kruit de wisselbeker voor het lid van het jaar 2015 Anne Aardema uitgereikt (zie foto), daarbij Anne bedankend voor de vele jaren die hij betekenisvol voor de club heeft ingevuld.

AnneWisselbeker.jpg
AnneWisselbeker.jpg

Laatst geupdate op ( woensdag 20 januari 2016 )
 
Volgende >