Voetbalvereniging Zuidlaarderveen
(De jeugd heeft de toekomst)
Home arrow Nieuws arrow Algemeen arrow Laatste wedstrijd van Richard en Toby
Laatste wedstrijd van Richard en Toby PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
zondag 10 mei 2015

Onze hoofdtrainer Richard Moesman en zijn assistent Toby Rubingh waren vandaag 10 mei 2015 voor de laatste keer de coaches bij Zuidlaarderveen 1. Na afloop van de tevens laatste competitiewedstrijd van dit seizoen werden zij door het bestuur nog even in de bloemetjes gezet onder dankzegging van de opgang die Zuidlaarderveen 1 heeft mogen doormaken onder hun leiding. Van de 6e klasse naar de 3e klasse KNVB en daar uiteindelijk gestrand. Maar, het waren mooie jaren zoals Richard in zijn dankwoord aangaf.

richard.jpg
richard.jpg

toby.jpg
toby.jpg

Laatst geupdate op ( zondag 10 mei 2015 )
 
< Vorige   Volgende >