Voetbalvereniging Zuidlaarderveen
(De jeugd heeft de toekomst)
Home arrow Nieuws arrow Van de bestuurstafel arrow Richard Moesman tekent bij
Richard Moesman tekent bij PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
dinsdag 27 maart 2012

contr-03.jpg Zuidlaarderveen, 27 maart 2012,

Richard Moesman heeft zijn contract als trainer bij voetbalvereniging Zuidlaarderveen verlengd tot en met seizoen 2012-2013. Vanavond tekenden Richard en Bas Schrage het contract. Een positieve wijziging ten opzichte van het lopende contract is dat Richard volgend seizoen ook aandacht aan de A/B-junioren gaat besteden. Ten minste 1x per week zullen de junioren door Richard worden getraind met als doel de meest talentvolle spelers er zo vroeg mogelijk uit te vissen om ze de kans te bieden bij de selectie aan te sluiten.

Laatst geupdate op ( vrijdag 13 april 2012 )
 
< Vorige   Volgende >