Voetbalvereniging Zuidlaarderveen
(De jeugd heeft de toekomst)
Home arrow Nieuws arrow Van de bestuurstafel arrow Nieuwe bestuursleden
Nieuwe bestuursleden PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Administrator   
woensdag 10 november 2010

Geert Zwiers nieuwe voorzitter Tijdens de jaarvergadering van 9 november kreeg Geert Zwiers de voorzittershamer overhandigd door Raymond Schrama. Marthijn Broeils neemt het secretariaat over van Maarten Wetterauw, terwijl Harrie Mink werd geïnstalleerd als bestuurslid Jeugd. 

Raymond en Maarten werden door Geert bedankt voor de enorme hoeveelheid werk die zij de afgelopen 3 jaar voor de voetbalvereniging hebben verzet. Er is in die jaren veel bereikt. Beiden blijven betrokken bij de vereniging, Raymond als hoofdsponsor en supporter, Maarten als aanspreekpunt voor sponsoren en natuurlijk als vaste supporter van de teams waarin zijn zoons spelen.

Laatst geupdate op ( vrijdag 19 november 2010 )
 
< Vorige   Volgende >